Kontakty - výzkumný tým

 

    Jméno Tel. E-mail
Institut environmentálních technologií    597 32* ***
         
Oddělení energetického zpracování odpadů
Vedoucí laboratoří:   doc. Ing. Jozef Vlček, Ph.D. 1523, 5164, 7308 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Ing. Jiří Rusín, Ph.D. 7328 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Mgr. Pavel Buček, Ph.D. 7321 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Ing. Pavel Leštinský, Ph.D. 7331 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         
Oddělení ochrany ovzduší, čištění odpadních vod a využití tuhých zbytků  
Vedoucí laboratoří:   Ing. Kateřina Pacultová, Ph.D. 7327 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    prof. Ing. Kamila Kočí, Ph.D.   7309 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Ing. Lenka Matějová, Ph.D. 7310 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Mgr. Martina Vráblová, Ph.D. 7311 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         
Analytické oddělení
    Ing. Petr Maršolek 7322 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Telefonní seznam zaměstnanců IET

.